ГАРАНТИРАНО КАЧЕСТВО НА ДОБРИ ЦЕНИ
           

  
 

Як громадяни України можуть отримати ID карту для ПМП в Болгарії і як зробити це абсолютно безкоштовно

Давайте порахуємо скільки буде коштувати автомобіль марки «Мерседес» у випадку, коли Україна ввійде у склад Євросоюзу і у випадку, якщо цей процес з будь-яких причин призупиниться.

Вибираємо модель:

Mercedes-Benz S 500 - 15 000 левів

Січень 2005 р.

4/5 дверей

111 111 км

Сірий металік

Автоматична коробка передач

 

Особливості і додаткове обладнання

Комфорт: клімат-контроль, шкіряний салон, ел.скла, ел.дзеркала, ел.сидіння, підігрів сидіння, панорамний люк, стерео музика, алюмінієві диски, DVD/TV, мультифункціональне кермо.

Безпека: 4х4, ABS,ESP, подушки безпеки, ксенонові фари, галогенні фари, ASR, трекшн контроль, паркувальні датчики, сигналізація, Іммобілайзер, центральний замок.

Інше: типтронік, мультитронікс, автопілот, сервопривід, бортовий комп’ютер, навігаційна система

Машина пристойна і коштує всього 15 000 левів, а це означає, що її спокійно можна придбати за 14 300 левів.

Якими будуть наші витрати після купівлі в Болгарії:

1. Екологічний податок – 230 левів

2. Реєстрація в КАТ (болгарський аналог дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС) – 75 левів

Всього: 14 605 левів = 7 467,41 Євро

У підрахунках не враховано страховку, оскільки її потрібно сплачувати і в Болгарії, і в Україні.

Тепер підрахуємо, скільки буде коштувати той самий автомобіль після виплати митних зборів в Україні:

1. Ціна автомобіля – 7 311 Євро

2. Податок 10% - 731 Євро

3. Утилізаційний збір – 5 288 Євро

4. Акциз – 19 050 Євро

5. ПДВ – 6 476 Євро

6. Перша реєстрація в ДПС – 231 Євро

7. Податок в пенсійний фонд (4%) – 1 295 Євро

Всього отримуємо 40 382 Євро

З підрахунків бачимо, що різниця в ціні складає 32 915 Євро, а це означає, що на ці гроші крім «Мерседеса» можна ще купити:

1. Автомобіль для дружини Nissan Micra 1.2 16v 2005 року – 2 500 Євро

2. Квартиру 36 кв.м. у м. Пловдів – 15 800 Євро

3. Човен Tullio Abbate sea star – 2 600 Євро

4. Відкрити фірму в Болгарії - 180 Євро

5. Відкрити представництво в Болгарії, що гарантує Вам отримання дозволу на ТМП і через п’ять років дозвіл на ПМП за 500 Євро.

Зрештою, після купівлі «Мерседеса», «Нісана», квартири, човна, після відкриття фірми, отримання усіх необхідних документів для легального перебування в Болгарії (еміграції в Болгарію), у Вас залишається 11 335 Євро, які можна використати для старту бізнесу на території Болгарії.

Україна – держава, яка водночас і чудова і неприваблива, і багата і бідна……Можна також сказати, що правила та закони у цій країні чітко прописані, але насправді їх ніби і не існує. Усюди процвітає хабарництво – від пологового будинку, дитячого садочка, школи, університету до установ працевлаштування. Цікавим є питання про те, яким чином можна відкрити в Україні невеличкий бізнес, скільки і які податки потрібно сплачувати, і т.д. Звичайно усі податки точно прописані в законах України, але існують витрати, непередбачені у цих законах, і саме вони «душать» бізнес. Корупція усюди – пожежні установи вимагають платити: якщо усі їх вимоги виконані на 100%, дозвіл видається тільки після солідного хабара. Така сама ситуація і з іншими державними установами, які замість того, щоб допомагати бізнесу, знекровлюють його, пред’являючи божевільні і несерйозні вимоги, метою яких є лише одне – отримання хабара. Не дотримуються підписані міжнародні конвенції, які безумовно знаходяться на вищому рівні від внутрішньо українського законодавства. Як приклад – Стамбульська Конвенція. Україна є однією із підписантів цієї Конвенції і зобов’язана згідно з нею пропускати на свою територію автомобілі фірм, нерезидентів України, без зборів і митних стягнень терміном на один рік. На жаль, цього не лише не дотримуються, а й таким автомобілям дають термін лише в п’ять днів, щоб залишити країну, що є повністю нелогічним, якщо врахувати досить велику територію країни.

Саме зараз Україна зробила свій вибір на користь Європи, саме зараз Україна бореться з агресором зовнішнім і з шкідниками внутрішніми, саме зараз Україна намагається довести, що не бажає більше залежати від рішень Кремля. Саме зараз, на жаль в Україні найгірша економічна ситуація, шалене падіння національної валюти і стрімке підвищення цін на усе –від продуктів до послуг! На даний час середня заробітна плата в Україні складає 150-200 Євро.

Для консультацій з будь-яких питань:

скайп: gconsultbg

Viber: +359 899 454998

e-mail: globalconsultbg@yahoo.com
Share on Google+

 

 

 


Copyright ©2009 Kantora.eu
Изработка на сайта: тел. 0899/286730; info@obektiv.info