phone

ГАРАНТИРАНО КАЧЕСТВО НА ДОБРИ ЦЕНИ

  • joomla org

ISO 9001 2008

ISO 9001 2008

 

  gconsultbg

 tel. +359 899 454 998

 +359 899 454 998


RussianEnglishBulgarian__

 

Бухгалтерські послуги для великого бізнесу і малих підприємств, ПДВ, нарахування заробітної плати, соціальне страхування.

Податкові консультації

Реєстрація фірм

Податковий захист і представництво

Річна податкова звітність

Повне бухгалтерське обслуговування (абонентське обслуговування)

Наші ціни стартують від 50 левів і змінюються залежно від обсягу документообігу фірми

ТЕЛ: + 359 (0) 899 454 998; + 359 (0) 885 649 972

ТЕЛ / ФАКС: + 359 (0)32 960638

Про нас

Наша консалтингова компанія вже понад 10 років працює на ринку адміністративно-бухгалтерських послуг.

Ми надаємо бухгалтерські послуги юридичним і фізичним особам, консультуємо з фінансових питань, пропонуємо абонентське обслуговування, публікуємо річний фінансовий звіт. Довіряючи нам ведення своєї бухгалтерської звітності Ви економите і час і кошти.

Професійна команда нашої компанії гарантує Вам сумлінне партнерство і повну конфіденційність. Нашій компанії Ви також можете довірити і міжнародне податкове планування. У цьому аспекті ми запропонуємо Вам достатньо варіантів: реєстрація відповідно до Ваших потреб підприємства в Болгарії, Великобританії та інших юрисдикціях, таких як Мальдівська Республіка, Британські Віргінські острови та ін. Це відомі офшорні зони, у яких податкові ставки зведені до мінімуму. Мета нашої команди – знайти найбільш прийнятне рішення щодо застосування Ваших особистих чи корпоративних фінансів.

Найчастіше офшорні компанії реєструють з метою оптимізації податків. Правильно структурована офшорна компанія дає наступні переваги: захист власності, анонімність і конфіденційність, оптимізація витрат, полегшені вимоги до звітності і низький рівень бюрократії.

Світовим центром банківської справи, страхування та фінансових послуг беззаперечно є Лондон та Единбург. Престижні Британські компанії користуються значним попитом завдяки високій ліквідності. Водночас залучення Британських компаній до роботи є досить вигідним варіантом для тих фірм, які займаються імпортом та експортом, транспортом, фінансовою діяльністю. Не останню роль відіграють стабільність і традиції у законодавстві Великобританії, стала економічна і політична атмосфера.

Законодавство Великобританії надає цілий ряд можливостей для мінімізації податків шляхом застосування різних інструментів. За допомогою ефективного фінансового планування податкову ставку можна знизити майже до 0%. А ставки на податок з прибутку тут набагато нижчі у порівнянні з іншими країнам ЄС.

Абонентське бухгалтерське обслуговування

Абонентське обслуговування на основі договору гарантує повний захист інтересів фірми перед усіма установами, які контролюють ведення бухгалтерського обліку. Наші спеціалісти постійно будуть консультувати Вас у наступних напрямках: контроль за розрахунками з клієнтами і постачальниками; ведення аналітичного і систематичного обліку діяльності фірми на основі наданих первинних документів згідно із «Законом про бухгалтерський облік», «Законом про ПДВ» і стандартами бухгалтерського обліку; підготовка щомісячних звітів за «Законом про ПДВ»; формування відомості нарахування заробітної плати; підготовка звітів за системою INTRASTAT; підготовка річного фінансового звіту з додатками згідно із «Законом про бухгалтерський облік» та відповідно до стандартів бухгалтерського обліку; підготовка річної податкової декларації згідно із «Законом про корпоративний податок на прибуток».

Річний бухгалтерський звіт

Усі зареєстровані в Болгарії підприємства зобов’язані складати річні фінансові звіти, заповнювати річну податкову декларацію, готувати довідки для Національного статистичного інституту і т.д. Якщо підприємства не здійснювали активної діяльності у поточному році, не зареєстровані за законом ПДВ, не мають працівників, тоді вони можуть не проводити поточну бухгалтерську звітність, а скористатись послугами бухгалтера одноразово після закінчення фінансового року. Наша компанія пропонує послугу з формування річного податкового звіту з урахуванням усіх законодавчих вимог щодо адміністрування вашого підприємства згідно із «Законом про бухгалтерську звітність і застосування стандартів бухгалтерського обліку», «Законом про корпоративний податок на прибуток», «Законом про податок з доходів фізичних осіб», «Законом про статистику».

Підготовка фінансової звітності

Якщо ваш бухгалтер не відповідає вимогам «Закону про бухгалтерську звітність» і не має права складати і підписувати річні фінансові звіти, Ви сміливо можете скористатись послугою – «Підготовка фінансової звітності». Спеціаліст нашої компанії, який володіє необхідною кваліфікацією згідно із «Законом про бухгалтерську звітність», сформує або перевірить, завірить фінансові звіти вашого підприємства.

Відділ кадрів і нарахування заробітної плати

Ця послуга включена в абонентське обслуговування, але нею можна скористатись і окремо. Вона буде корисною тим підприємствам, бухгалтер яких, є досить завантаженим, що не дозволяє йому займатись кадрами, формувати відомості нарахування заробітної плати, подавати лікарняні листи і декларації в Інститут Національного страхування і т.д. Оплата нашій компанії буде набагато меншою, ніж оплата вашому бухгалтеру за виконання цих послуг. Вони включають повне адміністрування персоналу – оформлення трудових договорів, їх реєстрація в Інституті національного страхування, підготовка досьє на співробітників, підготовка посадових інструкцій, формування відомості нарахування заробітної плати, формування платіжних доручень для здійснення перерахунку заробітної плати і страхових внесків, подання декларації №1 і №6, подання лікарняних листів в Інститут Національного страхування та ін.

Бухгалтерська звітність, Пловдів, реєстрація нової фірми, Софія, заміна керуючого фірми, реєстрація товариства, реєстрація підприємства, Асеновград. Некомерційна організація, бухгалтерські компанії, Пловдів, угоди. Реєстрація нового підприємства.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Чому інвестувати в Болгарію?

Реєстрація по ЗПДВ (Закон про податок на додану вартість)

Транзитний продаж товару з території третьої країни (України) напряму до іншої держави члена ЄС без доставки на територію Болгарії. Нарахування ПДВ та необхідні документи

Дозвіл на роботу для іноземних громадян в Болгаріі

Болгарія – ввезення і вивезення грошових коштів, цінних металів, дорогоцінних каменів

Найбільші дилерські центри Болгарії зосереджені у Софії та Пловдіві

Чи можна придбати автомобіль без розмитнення з метою його експлуатації на території України, власником якого є юридична особа – нерезидент іноземної держави

Карнет CPD (Carnet de Passage en Douane)

Місяць проживання в Болгарії. Тверезий розрахунок для іноземця

Процес купівлі автомобіля у Болгарії

Документи, послідовність дій і ціни для відкриття фірми в Болгарії

Як громадяни України можуть отримати ID карту для ПМП в Болгарії і як зробити це абсолютно безкоштовно

Видача та гарантії карнета АТА – міжнародний уніфікований митний документ KARNETI

Віза D, вид на проживання, тимчасове, тривале, довготривале і постійне перебування іноземних громадян в Республіці Болгарія