ГАРАНТИРАНО КАЧЕСТВО НА ДОБРИ ЦЕНИ
           

  ПРОЦЕС КУПІВЛІ АВТОМОБІЛЯ У БОЛГАРІЇ
 

Процес купівлі автомобіля у Болгарії

Європейський Союз (ЄС) надає широкі можливості громадянам колишнього СРСР для розвитку вигідного бізнесу: відкриття і реєстрація фірми на території ЄС, купівля нерухомості і земельної ділянки на морському узбережжі, а також один із найпопулярніших видів співпраці українських громадян з ЄС – купівля автомобіля.

Саме наша компанія – «ГЛОБАЛ КОНСУЛТ» - пропонує комплексну програму для українських громадян та громадян інших країн у процесі купівлі автомобіля в Болгарії. Ця програма включає увесь спектр послуг.

Купівля автомобіля від «А» до «Я»:

- юридичні послуги (реєстрація фірми для купівлі автомобіля дає право на експлуатацію авто на території України без сплати мита)

- бухгалтерські послуги (ведення бухгалтерської звітності відкритої вами фірми)

- послуги і допомога спеціаліста-професіонала (під час вибору і купівлі автомобіля на авторинку)

- сервіс та обслуговування (надання затишного і недорогого готелю, а також ресторану з українською кухнею)

- надання автомобіля (заправленого) з особистим водієм для комфортного переміщення територією Болгарії

- послуги перекладача, адвоката…

Автомобіль, який куплено в Болгарії, можна необмежений період експлуатувати на території України (це суттєва перевага) за умови, що лише один раз на рік цей автомобіль повинен перетинати кордон з будь-якою державою ЄС, після чого для даного авто відкривається новий річний термін, протягом якого це авто знову може знаходитись на території України.

Реєстрація (відкриття) фірми в Болгарії дає вигідний шанс для купівлі автомобіля. Це дешевше майже у двічі у порівнянні з купівлею і сплатою мита в Україні. Крім цього, відкриття фірми для купівлі авто надає законний пакет документів на власність громадянина України, який має право власності на фірму, право продажу власної фірми і право власності на автомобіль, яке може передати іншому українському громадянину (не покидаючи територію України).

Відкриття фірми може відбуватись за присутності громадянина (іноземця) в Болгарії, так і без його перебування на території країни.

Варіант перший – коли реєстрація фірми для купівлі авто відбувається без присутності громадянина України в Болгарії:

- реєструємо болгарську фірму на ім’я громадянина України, як з одним засновником, так і з кількома, що представляє найбільш сприятливу схему усіх видів торгових відносин з болгарським законодавством

- відкриття фірми дає право не лише на купівлю авто, а й право на здійснення та розвиток бізнесу на території ЄС, право на купівлю нерухомості і земельних ділянок на морському узбережжі

- реєстрація фірми за даних обставин (без присутності) коштує 280 Євро

- уставний капітал – 2 лева=1 євро

- після відкриття фірми, громадянин України прибуває в Болгарію для купівлі та реєстрації авто, де його зустрічає фахівець-спеціаліст на автомобілі для забезпечення комфортних послуг – надання інформації та перегляду цікавих для вас якісних автомобілів за прийнятними цінами на одному з найбільш відомих авто-ринків Болгарії, надання затишного готелю і ресторану зі смачною болгарською і традиційною українською кухнями.

Після того, як клієнт вибрав авто, відбувається купівля-продаж та оформлення автомобіля:

- оформлення юридичної угоди на купівлю автомобіля, оформлення обов’язкового страхування автомобіля

- реєстрація в КАТ (Контроль Автотранспорту)

- оформлення повного пакету документів для вільного перетину автомобіля через кордон Болгарії і законного перебування його на території України

Варіант другий – коли громадянин України перебуває в Болгарії і особисто присутній при реєстрації (відкритті) фірми. Цей варіант відрізняється тим, що реєстрація фірми у такому випадку становить 180 Євро і триває від 3 до 4 робочих днів, протягом яких ми допомагаємо вибрати автомобіль. Після відкриття фірми реєструємо купівлю-продаж автомобіля та проводимо усі процедури, як і при першому варіанті.

Ми впевнені, що послуги перекладача вам не знадобляться, оскільки співробітники нашої компанії відмінно володіють російською і достатньо для взаєморозуміння українською.

Бажаємо приємних покупок і процвітаючого бізнесу в Болгарії. Будемо раді допомогти та співпрацювати з Вами.

З повагою, компанія «ГЛОБАЛ КОНСУЛТ»

Відповімо на Ваші питання по e-mail: globalconsultbg@yahoo.com

 

Україна

Одеса

тел: +380 50 885 27 28

viber: +380 50 885 27 28

e-mail: skin1973@mail.ru

Фурсов Олександр Вікторович

Контактний телефон - Болгарія

тел. +359 899 454998


Copyright ©2009 Kantora.eu
Изработка на сайта: тел. 0899/286730; info@obektiv.info